1. série: Attack on District 13 - pravidla a o hře

19. dubna 2012 v 20:51 | Vamp-Boy
Tak jak už jsem říkal budu dělat RPG hru a tady jsou pravidla a něco o hře. (Pro ty co neví: RPG je hra, která se hraje v komentářích). Hlašte se, ažd v dalším článku, toto je pouze o hře.O HŘE:
Hra se odehrává v době před 75 lety, kdy ještě neexistvali Hunger Games. Jde zde o válku mezi obyvately 13. kraje, který byl zničen, a Capitolany. Přihlášené rozdělím na tyto dvě strany a budou proti sobě bojovat (nakonec i navzájem), o to kdo přežije. Každý si bude muset obstarávat jídlo, hledat úkryt, bojovat, ale i krást či získávat lepší zbraně od pašeráků. Také nechybí překvapení v podobě načasovaných bomb a dalších.

PRAVIDLA:
1) Proti sobě stojí 2 strany se stejným počtem hráčů (Capitol a District 13).
2) V první části hry bojujete jen proti svým protivníkům, v druhé i proti svým spoluhráčům (vysvětlím, až tam ve hře dojdeme).
3) Na startu má každý hráč 5 bochníků chleba a 3 životy.
4) V každém kole hráč musí ukrást 1 bochník jiného hráče (lze krást i spoluhráčům, př. Capitolan okrade Capitolana).
5) V každém kole hráč musí napadnout jiného hřáče (v 1. části hry napadáte jen cizí, čili Capitolan napadne člověka z 13. kraje a naopak). Napadený hráč ztrácí půl života.
5) V kžadém kole se posouváte po mapě nebo zůstaváte na svém stanovišti (to je na vás)
6) Na každém stnavišti v mapce, můžete dělat něco jiného. (př. les - lovit, louka - sbírat léčivé byliny, pašerácké doupě - kupovat zbraně, jezero - rybařit, atd., na některých se dá jen schovat)
7) V předem určeném kole na předem určeném místě vybuchne bomba, která ubere každému hráči, který se zde nachází 1 život!
8) V každém kole musíte sníst půl bochníku chleba (sám je budu odečítat). Později bochníky nahradí lovecké kořisti či ryby atd. - to dovymyslím.
9) Pokud někomu seberete poslední poloviny života, umírá a jeho/její majetek vám automaticky připadá.
10) Pokud někdo zemře hlady nebo ho zabije bomba, jde jeho majetek do dražby (vystavím o ní článek), ten kdo do komentářů první napíše, že má o majetek zesnulého zájem a zaplatí jeden bochník chleba - ho získává.
11) Vylepšené zbraně lze kupovat od pašeráků (samopal stojí 4 bochníky chleba a kulomet 5 bochníků - takže je to luxux.) Pokdu chcete nakupovat musíte se nacházet v pašeráckém doupěti na mapce.
12) Pokdu bochníky dojdou a budete jíst či ankupovat dají se nahradit rybami a kořistmi. (2 zajíci = 1 bochník, 3 ryby = 1 a půl bochníku, 1 jelen = 2 bochníky)

POKUD NEBUDE NĚCO JASNÉ - PIŠTE! PRAVIDLA DOUPŘESNÍM BĚHEM HRY!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Koho z hlavní trojice máte nejvíce rádi?

Katniss Everdeen
Peeta Mellark
Gale Hawthorne

Komentáře

1 Adele Hawthorne Adele Hawthorne | Web | 20. dubna 2012 v 20:02 | Reagovat

Něco beru a něcu už prostě ne. Beru, že sis zařídil RPG-tvoje věc. Dokonce jsem se Ti tam přihlásila, je mi líto, že se nikdo jiný nezapsal, ale je dost hnusný dát si ke mě reklamu, když už jsem se Ti zapsala a ještě k tomu mám na blogu článek reklamy právě pro to, aby mi takový lidi jinam nepsali.
Ten komentář už je pryč. Budu to rát jako, že sis nevšiml, že jsem se přihlásila.
Hodně štěstí v blogování.

2 Vamp-Boy Vamp-Boy | E-mail | Web | 20. dubna 2012 v 20:14 | Reagovat

Promiň... :/ Mě to nedošlo, sem idiot...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama