Září 2012

The Hunger Games - New BTS

30. září 2012 v 18:53 | Vamp-Boy
The Hunger Games: BTS with Jennifer Lawrence - BTS/On The Set (2x)

I když je natáčení The Hunger Games dávno za námi, ještě teď se objevili dvě fotky s Jennifer Lawrence z natáčení scén v aréně, kdy se s ní vyfotil jeden člen natáčecího týmu.

Source: jennifelawrencebrasil.net

Presidents Snow´s Granddaughter in Catching Fire?

30. září 2012 v 17:42 | Vamp-Boy

Na listu herců pro Catching Fire na imdb.com se v listu objevila podezřelá informace. Vnučka presidenta Snowa, která se po jeho smrti stala novou presidentkou panemu, doufám, že je to správně, když tak mě opravte, ještě jsem nedočetl Mockingjay, by se měla objevit v Catching Fire. Informace zatím není potvrzená, ale možné to je. Podle imdb.com by si ji měla zahrát malá herečka Erika Bierman (Santa´s Boot Camp). No uvidíme! :D ;)

EDIT! Tak pardon, ne jako prezidentka! Ale měla být prezidentka po svém dědečkovi. ;)

Source: myhungergames.com, imdb.com

Silver Linings Playbook - Second Trailer

30. září 2012 v 17:29 | Vamp-Boy
Jennifer Lawrence (Katniss) tento podzim atakuje kina nejen hororem House at The End of The Street, který už se v USA promítá od 21. září, ale i komedií Silver Linings Playbook, která se do kin dostane 21. listopadu, zda se jí dočkáme iv ČR není známo. Jennifer hraje mladou vdovu, která v depresi spala s každým v práci a teď hledá novou lásku, kterou se stane Bradley Cooper. Kromě Bradleyho a Jennifer ve filmu září i Robert De Niro a Julia Stiles. Tady je v pořadí již druhý trailer k filmu a pod videem najdete ještě moje screenshoty s Jennifer z videa, které jsem nahrál do galerie.


Jennifer Lawrence: Silver Linings Playbook - Screenshots (33x)

Source: youtube.com, jenniferlawrencedaily.com

Leven Rambin talks Chasing Mavericks

30. září 2012 v 15:57 | Vamp-Boy
Objevilo se video s Leven Rambin (Glimmer), kde poskytla rozhovor o filmu Chasing Mavericks, který s v říjnu dostane do amerických kin a Leven si v něm zahrála vedle Gerarda Butlera. Mluví hlavně o tom, jak se v žívala do role a o učení surofvání, které je pro tento film podstatné.


Source: youtube.com (TWIST channel)

Amandla Stenberg at Teen Vogue´s 10th Annual Hollywood Young Party 27/9/2012

29. září 2012 v 19:00 | Vamp-Boy
Amandla Stenberg: Teen Vogue´s 10th Annual Hollywood Young Party - Events (13x)

Jak už jsem psal ve čtvtek 27. 9. byli Amandla Stenberg (Rue) a Leven Rambin (Glimmer) na párty pořadanou časopisem Teen Vogue. Fotky Leven byli v minulém článku a tady je Amandla. Moc jí to sluší. :)

Source: amazing-amandla.com

Leven Rambin at Teen Vogue´s 10th Annual Young Hollywood Party 27/9/2012

29. září 2012 v 17:14 | Vamp-Boy
Leven Rambin: Teen Vogue´s 10th Annual Young Hollywood Party - Events (9x)

Leven Rambin (Glimmer) byla ve čtvrtek 27. září na párty pořádanou časopisem Teen Vogue. Neskutečně jí to slušelo, jen ty vlasy vypadjí dost pudlovsky. :D Na akci se z castu Hunger Games objevila také Amandla Stenberg (Rue), fotky s ní přidám brzy.

Source. zimbio.com

Pitch Perfect - BTS Video

29. září 2012 v 11:58 | Vamp-Boy
Objevilo se trochu delší video z natáčení filmu Pitch Pefect, který se nedávno dostal do amerických kin a za pár měsíců bude k vidění i u nás! Elizabeth Banks (Effie) se ve filmu nejen zahrála porotkyni pěvecké soutěže Gail, ale byla i producentkou! Jinak film vypadá skvěle, určitě se podívám. ;)


Jennifer Lawrence talks about Robsten for Sugar Scape

28. září 2012 v 17:37 | Vamp-Boy

Tak nějak není moc novinek a tak přidávám článek od Sugar Scape, kteří se naší Jennifer Lawrence (Katniss) ptali, co si myslí o aféře Kristen Stewart (The Twilight Saga), které podvedla svého přítele Roberta Pattinson (The Twilight Saga) s režisérem Rupertem Sandersem (Snowhite and Huntsman). Možná si říkate, proč do toho Jenn tahají, ale Jennifer je s Kristen kamarádka, byli spatřeny ještě s Emmou Watson (Harry Potter), jak se spolu celý večer bavili a tak se novináři zeptali. Jenn jim odvětila jen: " Je hrozné, když je něčí život neustále v médiích, jen kvůli tomu, že má prostě špatnou chvilku, která je takhle využita paparazzi. Existuje mnoho děsivých prvků slávy. Já jsem si tím taky musela projít a držím Kristen palce!" Vzkázala Jennifer, kterou paparazzi také fotí na každém kroku.

Source: sugarscape.com, justjared.com

Seven Psychopats - TV Spots and Stills

28. září 2012 v 15:46 | Vamp-Boy
Woddy Harrelson: Seven Psychopats - Stills (4x)

Woody Harrelson (Haymitch) se letos na podzim objeví v komedii Seven Psychopats. Tady jsou čtyři fotky z filmu, kde hraje bláznivou postavu Charlieho a ještě tři tv spoty v celém článku. Jeden je udělaný tak, že vypadá, že Woodymu někdo ukradl psa, ale není to tak, jen jeho postavě. ;) :D

Source. hggirlonfire.com, youtube.com


Další dva TV spoty v celém článku!

FAST NEWS 27/9/2012

27. září 2012 v 20:53 | Vamp-Boy
  • Byl potvzen návrat Pauly Malcomson (Mrs. Everdeen) do Catching Fire.
  • Jennifer Lawrence (Katniss) a Woody Harrelson (Haymitch) se oba umístili v žebříčku Next Movie - Cool list 2012, Jennifer je 18. a Woody 25. Gratuluji!
  • Na pláži u Atlanty v Clayton Internatinal Park se začalo pracovat! Jezdí tu bagry a staví se tu. Catching Fireby se tu mělo natáčet v listopadu a hlavně úvodní vodní scény z arény. Jeden fanoušek to dokonce vyfotil. (tady)
  • Nějaký kamarád Liam Hemswortha (Gale) a jeho snoubenky Miley Cyrus, tweetl fotku s nimi a jejich přátely. (tady)